background image

Во Оклахома горат дресови

Само неколку минути откако беше објавено дека Кевин Дурент го напушта тимот на Оклахома Тандер и преминува во Голден Стејт, неговите досегашни навивачи започнаа да ги палат дресовите со број 35.

04-јул-2016 20:12