background image

Роналдо не е расположен за селфи

Кристијано Роналдо безброј пати ја покажа својата величина, но има моменти и кога не е така. Така на Беверли Хилс буквално истурка еден навивач кој сакаше да направи селфи со него.

28-јул-2016 10:00